• Свеж
Нокмопо Свадба Гостин Фустан Долг Ракав Секси Голем Цврст Чипка Круг Вратот Вечер Фустан Фустан
zoom_in

Нокмопо Свадба Гостин Фустан Долг Ракав Секси Голем Цврст Чипка Круг Вратот Вечер Фустан Фустан

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

ТКАЕНИНА - овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаенина е мека и не проѕирна, еластичната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во целата сезона. Карактеристики : Женски модерен фустан со долги ракави. Моден фустан со висок и низок раб; Опционално печатење во цврста боја; лесен мек памук и материјал од коноп; основниот симпатичен врв ја покажува вашата самодоверба и шармантен изглед. Мода и тренд, додадете прекрасни женски модни фустани за 2023 година во вашата гардероба, како и фустани со долги ракави неопходни за канцелариски празници и состаноци. Материјал Од Ткаенина : 95% Вискоза, 5% Спандекс.Изработени од Висококвалитетна Вискоза и висок Спандекс. Материјалот е лесен, многу течен и воздушен, мек и растеглив .Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух.Ќе се потрудиме да ажурираме нова боја, можете да ја додадете во вашата листа на желби за лесно пребарување. Повод : посоодветен е за секојдневно носење, класна забава, плажа, забава, шопинг, состаноци, вечера, патување, обврска, вечерно излегување, роденден, свадбени гости, годишнина враќање на училиште, роденден итн. Можете да носите високи потпетици, рамни чевли, дури и сандали во пролет и aut, како и хеланки и чизми. Многу е погодно за носење со некои додатоци или како пролетен и есенски фустан. Ова ќе биде добар подарок за вашата девојка или мајка. Уникатен дизајн : Летни Фустани За Сонце/ Врвен Фустан На Резервоарот Без Ракави/ Фустани Со Миди Бодикон За Жени/ Секси Фустан Со Исечоци/ Шуплив Фустан/ Фустани Со Страничен Шлиц. лабава фит фустан карактеристики секси v вратот, еднобојна,еластична деколте, симпатична возбуда ѕвонче ракав секси и секојдневен, елегантен, мини фустан. Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летниот фустан. Внимание : Добредојдовте ВО НОКМОПО!Ве молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија.Ви благодариме за разбирањето. женски црн фустан фустани за деверуша за жени светло сино јеапан здолниште фустан со принт розов фустан за жени секси бохо миди фустан капчиња фустани за жени црвен фустан со долг ракав среќни роденденски фустани бел фустан со светки син фустан фустан со фустан со фустан со син фустан со фустан со фустан со фустан со фустан со фустан со фустан со фустан со фустан со здолниште. корејски фустан венчаница со долги ракави женски плисирано здолниште долг бел фустан симпатичен зимски фустан свечени фустани за жени породилен фустан зимски црн цветен фустан фустан покријте формален црн мини фустан црно долго здолниште пад породилен фустан чај фустан за жени деловен фустан тексас фустан за жени женски обичен фустан жан здолниште здолниште за благодарност фустан златни фустани секси фустани за жени породилно здолниште бохо здолниште темно сив фустан плус големина фустан кошули памук макси фустан. фустан со средна должина за жени црн фустан црн и син фустан долг фустан жени бел свилен фустан клуб фустани за жени шалови и обвивки за вечерни фустани плетен џемпер фустан женски здолништа плус големина фустан жени плус големина фустан чипка миди фустан виолетова фустан за враќање дома црн фустан со долги ракави за жени фустан од тул жени фустани со 3/4 ракави за жени женски коктел фустани женски здолниште виолетово плисирано здолниште фустан од розово злато фустан за деверуша бел темен фустан. кариран фустан женски вечерни фустани преголем џемпер фустан женски џемпер фустан од рамо жолт фустан фустан од тул со долги ракави карирано здолниште од новогодишна елка леопард фустан за жени фустан со сини пруги женски фустан за долна облека фенси фустани за жени фустан со црн одблесок фустан плус големина фустани за свадбен гостин фустан со темно чај фустан фенси фустани за жени портокалово карирано здолниште плус големина фустан за жени секси здолниште со печатење син фустан врвен фустан.

Поврзани производи..