• Свеж
ПРЕМИУМ КОМПАТИБИЛНИ АД. Pci Бренд Компатибилен Тонер Кертриџ Замена За Окидата Тип C5 41963603 C9500 Цијан Тонер Кертриџ 15k Принос
zoom_in

ПРЕМИУМ КОМПАТИБИЛНИ АД. Pci Бренд Компатибилен Тонер Кертриџ Замена За Окидата Тип C5 41963603 C9500 Цијан Тонер Кертриџ 15k Принос

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Ова е Вистински Бренд НА PCI / Премиум Компатибилни Inc производ за употреба Во Печатачи На Окидата и гарантирано Е Да биде ослободен Од дефекти во материјалите и изработката Една година. Употребата на нашите потрошни материјали од БРЕНДОТ PCI нема да ја поништи гаранцијата на производителот на вашиот печатач, копир, факс или друга хардверска ставка. Премиум Компатибилни Ад. Е сад рециклирање на користени и несакани PCI И Оем Бренд тонер касети. За да ја искористите нашата бесплатна услуга, подгответе минимум 6 касети за рециклирање, испратете ни е-пошта и побарајте ја вашата при-ПЕЈД ОЗНАКА за повици. Наведените приноси на производи се засноваат на индустрискиот стандард 5% покриеност на страницата. Вашиот принос може да варира врз основа на употребата.

Поврзани производи..