• Свеж
ОНТА Деца Слушалки За Момчиња Девојки - Дете Студент Слушалки Жичен Приклучок Мали Слушалки Училиште Тинејџерски На Уво За Ipad | Компјутер | Паметен Телефон | Амазон ?
zoom_in

ОНТА Деца Слушалки За Момчиња Девојки - Дете Студент Слушалки Жичен Приклучок Мали Слушалки Училиште Тинејџерски На Уво За Ipad

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Тие се со љубов дизајнирани за детски уши и доаѓаат во низа од шест забавни бои кои одговараат на секоја личност; корално розова, живописна мандарина, атлантида сина, сонце жолта, зимска бела и полноќна црна боја Одличен Божиќен Подарок, Роденденски Подарок за вашите деца!. Тие се компатибилни со повеќето уреди, вклучувајќи паметни телефони, таблети и лаптопи со приклучок од 3,5 мм. Нашите слушалки за деца се изработени од најквалитетни материјали, обезбедувајќи јасност и супериорен квалитет на звукот без ризик да му наштетат на скапоцениот слух на вашето дете. Секој сет на премиум стерео слушалки дава кристално чист звук и длабок бас за најбогатото искуство со слушање дури и родителите на аудиофил можат да уживаат. ОНТА слушалките се направени од најтешките материјали тие се издржливи и изградени да ги издржат најсложените услови кога децата ќе ги стават на тест. Флексибилната лента за глава е дизајнирана да биде "отпорна на деца" и може да потрае солидно тепање. Целата слушалка е направена од материјали за храна. Можете да ги користите како слушалки за мали деца, уверени во знаењето дека сигубопитните деца ќе бидат безбедни ако ги гризат слушалките или ги стават во уста. Отстранлива Слушалка, лесна за чистење. Држете ја слушалката и разделете ја директно. Исчистете ги внатрешните делови (БЕЗ Вода). Порамнете го засекот и ротирајте во насока на стрелките на часовникот. ? НАПРАВЕНИ ЗА ДЕЦА : Стандардните слушалки се наменети за возрасни и се преголеми за деца. Нашите слушалки ЗА ДЕЦА ОНТА беа специјално дизајнирани за деца, така што слушалките удобно се вклопуваат и не паѓаат. Дизајнот преку уво со удобни Еко Кожни Перничиња и обложена лента за глава нудат целодневна удобност за сите возрасти, од одделенски училишни тикови до тинејџери. ? КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ 3. 5ММ ПРИКЛУЧОК УРЕДИ : Иако СЛУШАЛКИТЕ ОНТА немаат микрофон, но сепак можете да зборувате во телефонот и ipad микрофонот во кој сте вклучени. Приемниот крај ќе ве слушне преку микрофонот на уредот. Овие слушалки поддржуваат уреди со 3,5 мм аудио приклучок Како Таблет Поттикне Оган, Chromebook, i Pad, Прекинувач, Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Паметен телефон итн. ? ФУНКЦИЈА ЗА ОТКАЖУВАЊЕ НА БУЧАВА : нашите жични Слушалки за деца имаат чувствителни техники за поништување на бучавата. Го филтрира најголемиот дел од амбиенталниот шум во вашата област и овозможува разговори во реално време без одлагање. Антистатичката технологија кај слушалките за деца спречува појава на статички шум. ?ИНСПИРИРАН ДИЗАЈН : ОНТА преклопливи слушалки Пренослив лесен преклоплив и прилагодлив дизајн на лентата за глава, лесен и удобен за носење. Животната средина TPE жица, издржлив затегнувач ефикасно намалување на надворешниот отпор.Супериорен Квалитет На Звукот, високите енергетски двигатели од 40 мм испорачуваат моќен бас и јасни високи тонови. ? ЗАДОВОЛУВАЧКА УСЛУГА : СЛУШАЛКИТЕ ОНТА нудат брза услуга за клиенти, имате право да уживате во 24-часовна Услуга за Поддршка погодна за Клиентите. За какви било прашања додека користите, ве молиме контактирајте не во секое време преку Е-пошта.

Поврзани производи..