• Свеж
Очила за виски виски за виски, старомодни кристално стаклени чаши за пиење, бурбон, ирски, пиво, коктели чаши за пијалоци за вино за вино, комплети од 2.520 мл никакви т?
zoom_in

Очила за виски виски за виски, старомодни кристално стаклени чаши за пиење, бурбон, ирски, пиво, коктели чаши за пијалоци за вино за вино,

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Уникатниот дизајн и исклучителната перспектива на навалување можат да ги направат вашите пијалоци да се вртат во стаклото шише, целосно да го покажат вкусот на пијалоците и да го подобрат вкусот, кој е погоден за виски, коктел и вино Класичните стилови се погодни за разни прилики, вклучувајќи семејство, бар, ресторан, забава, активност на славење, свадба и сл. Совршен подарок за пријатели, семејства и момчиња. Може да послужи како подарок за роденденот, денот на вineубените, Денот на благодарноста или Божиќ. Се надевам дека имате искуство со најдобра употреба. За кој било проблем, Ве молиме слободно контактирајте не преку услугата за клиенти. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Совршен подарок за кој било ентузијаст со виски или пијалок од шкотски или како Божиќен подарок за таа посебна личност. Уникатниот дизајн и исклучителната перспектива на навалување можат да ги направат вашите пијалоци да се вртат во стаклото шише, целосно да го покажат вкусот на пијалоците и да го подобрат вкусот, кој е погоден за виски, коктел и вино. Класичните стилови се погодни за разни прилики, вклучувајќи семејство, бар, ресторан, забава, активност на славење, свадба и сл. Совршен подарок за пријатели, семејства и момчиња. Може да послужи како подарок за роденденот, денот на вineубените, Денот на благодарноста или Божиќ. Се надевам дека имате искуство со најдобра употреба. За кој било проблем, Ве молиме слободно контактирајте не преку услугата за клиенти. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Поврзани производи..