• Свеж
ВЕБИ Рустикален Држач За Решетки За Палто, Долг 35 Инчи 8 Куки Од Леано Железо Монтирани На Ѕид, Гроздобер Куки За Висечки Палта, Облека, Рустикална Кафеава, 2 Пакувања
zoom_in

ВЕБИ Рустикален Држач За Решетки За Палто, Долг 35 Инчи 8 Куки Од Леано Железо Монтирани На Ѕид, Гроздобер Куки За Висечки Палта,

DEN 1167.84

Стока
check Во продавницата

①Вклопете Стандардно Растојание Со Обетки+ : растојание Од Дупки до дупки : 16 инчи,растојание на растојание од дупки за монтирањеВкупна големина : 35 9/16 "(Л) * 4 5/16 "(Ш) * 2 3/4"(Ч).Големина на дрвена основа : 35 9/16 "(Л)*3 5/32"(В).Гроздобер стил леано железо палто куки ѕид монтирани. ①Цврсто Дрво : Изработено од цврсто дрво,а не од честички.Дебелина на основата на дрвото : 20 мм. Тешка решетка за палто монтирана на ѕид со куки од леано железо за подолга секојдневна употреба. ●Екстремно Тешка Должност : Овие куки за палто се изработени од цврсто леано железо,исклучително тешки и значителни,не се лесни за свиткување,добро конструирани за подолга секојдневна употреба. ●Екстра Долго : решетката за палто долг 35 9/16 инчи со 8 куки од леано железо за закачување палта во вашата перална,влез,бањи,кал, итн. ●Гроздобер Стил● : Импресиониран со својот рустикален изглед,гроздобер кука од леано железо за обесени палта,ранец,јакна,капи,крпа, наметка. Марка : WEBIName : webi долго палто решетката ѕид монтиран со 8 леано железо кукакој : рустикален кафеав дрво база+црна кукиматеријал : дрво база+леано железо hooks Spec. Големини : 35 9/16 "(Л) * 4 5/16 "(Ш) * 2 3/4"(Ч). Проекција на кука : 2 3/4 инчи големина на основата на дрво : 35 9/16"(Л)*3 5/32"(В)Пакетот Вклучува : 2 *решетка за палто со долг ѕид ВЕБИ,завртки,пластична експанзија КУКИ ЗА КАПУТ ОД ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО МОНТИРАНИ На ЅИД Карактеристики Цврсто дрво,а не честички со поголема големина леано железо кука тешка гроздобер стил лесен за инсталирање како да се инсталира : (1) порамнете ја дрвената основа на ѕидот И потоа означете Ја средната точка На дупките На ѕидот Со Молив.

Поврзани производи..