• Свеж
Axiom Memory - SSDEP45LA3T8 -AX EP450 3.84 Tb Solid State Drive - 2,5 внатрешен - SAS
zoom_in

Axiom Memory - SSDEP45LA3T8 -AX EP450 3.84 Tb Solid State Drive - 2,5 внатрешен - SAS

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

384 TB Enterprise EP450 SSD 2,5-инчен Hot-Swap 12 GB/S SAS Type : Capapate Capation Capital : 3,84 TB Тип на производ : Слабена состојба за складирање на погон : 3,84 ТБ Производител Број на дел : SSDEP45 LA3 T8-оска Тип на погон : Внатрешен Фактор на форма : 2.5 Погон Тип : Фактор на внатрешна форма : 2.5 Производител : Axiom Memory Solutions Име на производи : EP450 Solid State Drive Име на бренд : Axiom Производи Серија : EP450 Име на бренд : Axiom Wireless LAN : No Product Family : EP450 Driven Interface : SAS Drive Interface Стандард : 12 GB/S SAS Wireless LAN : Нема интерфејс за погон : SAS Drive Interface Стандард : 12 GB/S SAS.

Поврзани производи..