• Свеж
100 ПАРЧИЊА Шарени Торби За Органза Од Месечината Ѕвезда Мал Накит Торби За Подароци Со Врвки За Бонбони За Забава, Накит, Божиќ, Фестивал, Чанти За Свадбена Услуга
zoom_in

100 ПАРЧИЊА Шарени Торби За Органза Од Месечината Ѕвезда Мал Накит Торби За Подароци Со Врвки За Бонбони За Забава, Накит, Божиќ,

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

РОМАНТИЧЕН ДИЗАЈН : овие торби за органза на месечината со златна ѕвезда, кои се симпатични и привлечни, можете да го ставите вашиот подготвен подарок во нив, давајќи изненадување за вашиот пријател или љубовник Тоа е идеален избор за пакување мали подароци за вашите роднини и пријатели и изгледа поделикатно. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овие торби за подароци на месечината се изработени од квалитетно предиво, тие се потрајни и порафинирани, еднократно и лесно се чистат, а дизајнот на врвката за влечење може да ви обезбеди погодност за извршување, избегнување паѓање на работите при излегување и правење вашите подароци да изгледаат поделикатно и елегантно на забава. ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА : ОВИЕ торби за подароци од органза се приближно 2,7 х 3,5 Инчи/3,5 х 4,7 Инчи/4,3 х 6,3 Инчи/5 х 7 Инчи, доволно количество може да го исполни вашиот секојдневен живот и употребата на фестивалот, погодно е за завиткување подароци или пакување разни мали подароци. Овие мали вреќи со врвки се доволно мали за да ја ставите во чантата без да заземате премногу простор, погодни за носење кога излегувате на патувања или службени патувања. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : овие кеси за врвки на месечината се широко применети за пакување на вашите домашни бисквити, бонбони, колачи, накит и други ситници; овие кеси за подароци се погодни за ставање бонбони, чоколадо, накит, сушено цвеќе и други ситници на свадба, Божиќ, забава, крштевање на бебиња итн., не само што можат да ја покажат вашата искреност , туку и да им донесат убав визуелен ефект. ШТО ДОБИВАТЕ : 100 парчиња органза кеси во пакетот, можете да ставите некои мали предмети во овие кеси и да ги споделите како празнични подароци на членовите на вашето семејство или пријатели, тие ќе бидат пријатни да го добијат слаткиот подарок од вас и да додадат слатка и романтична атмосфера. РОМАНТИЧЕН ДИЗАЈН : овие торби за органза на месечината со златна ѕвезда, кои се симпатични и привлечни, можете да го ставите вашиот подготвен подарок во нив, давајќи изненадување за вашиот пријател или љубовник. Тоа е идеален избор за пакување мали подароци за вашите роднини и пријатели и изгледа поделикатно. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овие торби за подароци на месечината се изработени од квалитетно предиво, тие се потрајни и порафинирани, еднократно и лесно се чистат, а дизајнот на врвката за влечење може да ви обезбеди погодност за извршување, избегнување паѓање на работите при излегување и правење вашите подароци да изгледаат поделикатно и елегантно на забава. ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА : ОВИЕ торби за подароци од органза се приближно 2,7 х 3,5 Инчи/3,5 х 4,7 Инчи/4,3 х 6,3 Инчи/5 х 7 Инчи, доволно количество може да го исполни вашиот секојдневен живот и употребата на фестивалот, погодно е за завиткување подароци или пакување разни мали подароци. Овие мали вреќи со врвки се доволно мали за да ја ставите во чантата без да заземате премногу простор, погодни за носење кога излегувате на патувања или службени патувања. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : овие кеси за врвки на месечината се широко применети за пакување на вашите домашни бисквити, бонбони, колачи, накит и други ситници; овие кеси за подароци се погодни за ставање бонбони, чоколадо, накит, сушено цвеќе и други ситници на свадба, Божиќ, забава, крштевање на бебиња итн.

Поврзани производи..