• Свеж
nincyee Imd Позлата Транспарентен Случај Tpu За Samsung Galaxy A13 4G, Gardenia Божур Роуз Бегонија Цветни Шарени Тенок Фит Случај Покрие Со Kickstand Прстен
zoom_in

nincyee Imd Позлата Транспарентен Случај Tpu За Samsung Galaxy A13 4G, Gardenia Божур Роуз Бегонија Цветни Шарени Тенок Фит Случај Покрие Со Kickstand

DEN 175.20

Стока
check Во продавницата

Уникатен дизајн "љубовен живот" серија тпу шарени случај направени за i Phone серија Ротирачки прстен, прилагодливи агли на гледање за гледање видеа. Цветни шарени имд позлата, убавина и стил. Подигната рамка 2-3мм, подобрена заштита на камерата и екранот. Прецизни исечоци : прецизни исечоци за звучници,порти за полнење,аудио порти и копчиња за ваша погодност. Уникатен дизајн "љубовен живот" серија тпу шарени случај направени за i Phone серија. Ротирачки прстен, прилагодливи агли на гледање за гледање видеа. Цветни шарени имд позлата, убавина и стил. Подигната рамка 2-3мм, подобрена заштита на камерата и екранот. Прецизни исечоци : прецизни исечоци за звучници,порти за полнење,аудио порти и копчиња за ваша погодност. Боја : Зелена Гарденија, Сина Роза, Божур Од Орхидеи,Виолетова Бегонија,Розова Гарденија, Виолетова Божурна Тежина : 0,10 кгпакет вклучуваат : 1 парчиња основен случај.

Поврзани производи..