• Свеж
Кидозие Пат ' Н Вода Мат За Смеење За Доенчиња И Мали Деца На Возраст Од 3-18 Месеци; Поттикнете Го Времето На Стомакот со 6 Забавни Лебдечки Морски Пријатели За Открив?
zoom_in

Кидозие Пат ' Н Вода Мат За Смеење За Доенчиња И Мали Деца На Возраст Од 3-18 Месеци; Поттикнете Го Времето На Стомакот со 6 Забавни

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Информациите подолу се само по пакет ИСТРАЖУВАЊЕ НА ВРЕМЕТО НА СТОМАКОТ : подлогата за играње вклучува 6 забавни пријатели кои лебдат во комората за вода, вклучувајќи морска ѕвезда, октопод, морски коњ, желка и 2 риби. Забавна активност за поттикнување на времето на стомакот!. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧУВАЊЕ : Едноставно наполнете го работ на надувување на подлогата со вода од чешма и децата можат да имаат часови тактилна и визуелна забава! Подлогата се преклопува рамно кога водата и воздухот се испуштаат што ја прави одлична играчка што лесно се вклопува во пелена или торба за играчки. РАЗВОЈЕН РАСТ : Ги Зајакнува мускулите на нозете и рацете и координацијата рака-око за време на играта. Времето на стомакот, исто така, обезбедува забавна, нова активност за времето родител-бебе и го охрабрува вашето малечко да ползи. СВЕТОТ на ЧУДАТА : Кидузи, епохален вечен бренд За Играње, е дизајниран за развој на млади умови. Тие се фалат со безбедни, наградувани, висококвалитетни играчки кои ги стимулираат и развиваат сензорните, моторните, когнитивните и социјалните вештини. Тие прават играчки за секое бебе од новороденчиња до 12 години и постари. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Пакетот содржи (1) Кидозие Пат 'н Смеење Вода Мат. Мерки 21 "л х 17" В х 2 " Х 3.5 подлогата За Играње е изработена од пластика со тежок мерач која се спротивставува на протекување и солзи. Се препорачува за 3-18 месеци. Информациите подолу се само по пакет. ИСТРАЖУВАЊЕ НА ВРЕМЕТО НА СТОМАКОТ : подлогата за играње вклучува 6 забавни пријатели кои лебдат во комората за вода, вклучувајќи морска ѕвезда, октопод, морски коњ, желка и 2 риби. Забавна активност за поттикнување на времето на стомакот!. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧУВАЊЕ : Едноставно наполнете го работ на надувување на подлогата со вода од чешма и децата можат да имаат часови тактилна и визуелна забава! Подлогата се преклопува рамно кога водата и воздухот се испуштаат што ја прави одлична играчка што лесно се вклопува во пелена или торба за играчки.

Поврзани производи..