• Свеж
Андаз Прес Плоштад Кафе Пијалок Подлоги Долги Растојанија Подарок, Калифорнија И Idахо, 4-Пакет, Се Оддалечува Дипломирањето Универзитетски Колеџ Подароци За Него Н
zoom_in

Андаз Прес Плоштад Кафе Пијалок Подлоги Долги Растојанија Подарок, Калифорнија И Idахо, 4-Пакет, Се Оддалечува Дипломирањето Универзитетски

DEN 303.84

Стока
check Во продавницата

ВКЛУЧУВА : 4 квадратни подлоги за пијалоци, дизајнирани од Андаз Прес ПОДГОТВЕН ЗА ПОДАРОК на пријателите и семејството. Совршен за родендени, Божиќни подароци, подароци за загревање на куќата или само затоа што. ГОЛЕМИНА : 3,75-инчен квадрат х 0,125-инчна дебелина. Елегантна сјајна завршница со мазно дно од плута. ОДГОВАРА на повеќето чаши за кафе, чаши и тамблери. Се одликува со дно од плута што спречува лизгање и ги штити површините на мебелот. Сјајната завршница овозможува лесно чистење. ОРИГИНАЛЕН ДИЗАЈН На Андаз Прес. Сите права се задржани. Пребарај Андаз Притиснете за многу повеќе подароци и партиски декор. Имаме нешто за секого посебно во вашиот живот!. ВКЛУЧУВА : 4 квадратни подлоги за пијалоци, дизајнирани од Андаз Прес. ПОДГОТВЕН ЗА ПОДАРОК на пријателите и семејството. Совршен за родендени, Божиќни подароци, подароци за загревање на куќата или само затоа што. ГОЛЕМИНА : 3,75-инчен квадрат х 0,125-инчна дебелина. Елегантна сјајна завршница со мазно дно од плута. ОДГОВАРА на повеќето чаши за кафе, чаши и тамблери. Се одликува со дно од плута што спречува лизгање и ги штити површините на мебелот. Сјајната завршница овозможува лесно чистење. ОРИГИНАЛЕН ДИЗАЈН На Андаз Прес. Сите права се задржани. Пребарај Андаз Притиснете за многу повеќе подароци и партиски декор.

Поврзани производи..