• Свеж
Организатор на кутии за накит за патувања кадифени кадифери, кутија за организатор за патувања, мали кутии за накит за жени леопард шема
zoom_in

Организатор на кутии за накит за патувања кадифени кадифери, кутија за организатор за патувања, мали кутии за накит за жени

DEN 287.84

Стока
check Во продавницата

Кадифен кадифе : изработен од висококвалитетен кадифен материјал за меко и луксузно чувство, Големина на кутија за накит со ширина 41 "x должина 6,1" x висина 2. Практичен дизајн : Дизајнот на страничен патент во боја на злато го прави кутијата за накит не е лесен за лесен Отворено за време на патувањето, и може цврсто да го задржи накитот добро организиран, а огледалото на средниот панел може да ве натера да носите накит поудобно. Одличен организатор на накит : Овој организатор за патувања за накит има неверојатен капацитет за складирање. Лесен и компактен случај доаѓа со 7 ролни со слот и 6 правоаголни поделби што можат да се отстранат. Дизајнот за двојно партиција на кутијата за патувања за патувања обезбедува лента за обетка, која паметно држи до 10 пара обетки, совршени за оние кои сакаат обетки. Нема повеќе досадни јазли и затегнувања : ова патување Кутија за накит може да го задржи вашиот накит организиран и да ги спречи вашите ѓердани да не се заплеткаат. Девојка, братучед, деверуша, пријател и други што ги сакате на Денот на вineубените, Денот на мајката, Божиќ, денот на свадбата и годишнините. Кадифен кадифе : изработен од висококвалитетен кадифен материјал за меко и луксузно чувство, Големина на кутија за накит со ширина 4.1 "x должина 6,1" x висина 2. Практичен дизајн : Дизајнот на страничен патент во боја на злато го прави кутијата за накит не е лесен за лесен Отворено за време на патувањето, и може цврсто да го задржи накитот добро организиран, а огледалото на средниот панел може да ве натера да носите накит поудобно. Одличен организатор на накит : Овој организатор за патувања за накит има неверојатен капацитет за складирање. Лесен и компактен случај доаѓа со 7 ролни со слот и 6 правоаголни поделби што можат да се отстранат. Дизајнот за двојно партиција на кутијата за патувања за патувања обезбедува лента за обетка, која паметно држи до 10 пара обетки, совршени за оние кои сакаат обетки. Нема повеќе досадни јазли и затегнувања : ова патување Кутија за накит може да го задржи вашиот накит организиран и да ги спречи вашите ѓердани да не се заплеткаат. Девојка, братучед, деверуша, пријател и други што ги сакате на Денот на вineубените, Денот на мајката, Божиќ, денот на свадбата и годишнините.

Поврзани производи..