• Свеж
GMLSD тркала за рициново, 4PCSniters Mediual Flaloped Crolle Crolley Rolely Releals, канцелариски столчиња за вртење на столчиња, заменете ги додатоците/f/3in
zoom_in

GMLSD тркала за рициново, 4PCSniters Mediual Flaloped Crolle Crolley Rolely Releals, канцелариски столчиња за вртење на столчиња, заменете ги додатоците/f/3in

DEN 1011.20

Стока
check Во продавницата

Фитинзи, долг живот на тешки, отпорни на абење, издржливи и истичности Идеално за сè, од DIY до индустриски апликации, домови, училишта, продавници и болници. 6мм дебела долна плоча, надградба на заградата за проширување, зголемување на оптоварувањето, цврсто и издржливо, не е лесен за деформирање. Тивко лежиште, дијамантско изградено, не е лесен за носење, мазна и мазна, голема челична топка, флексибилна ротација. Овој товар на оптоварување е изработен од материјал отпорен на висока температура, проширен 3,2 см, нг зафат и може да издржи до 200 степени. Фитинзи, долг живот на тешки, отпорни на абење, издржливи и истичности. Идеално за сè, од DIY до индустриски апликации, домови, училишта, продавници и болници. 6мм дебела долна плоча, надградба на заградата за проширување, зголемување на оптоварувањето, цврсто и издржливо, не е лесен за деформирање. Тивко лежиште, дијамантско изградено, не е лесен за носење, мазна и мазна, голема челична топка, флексибилна ротација. Овој товар на оптоварување е изработен од материјал отпорен на висока температура, проширен 3,2 см, нг зафат и може да издржи до 200 степени. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Поврзани производи..