• Свеж
Амбесон Љубов Калај Кутија, Апстрактна Тема На Романса Со Срца Остава Дрво Шема На Обична Позадина, Пренослив Правоаголник Метал Организатор Кутија За Складирање ?
zoom_in

Амбесон Љубов Калај Кутија, Апстрактна Тема На Романса Со Срца Остава Дрво Шема На Обична Позадина, Пренослив Правоаголник Метал

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА-7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак. ИЗРАБОТЕНИ Од-Висококвалитетен, издржлив и цврст нерѓосувачки челик. Метална кутија и капак во форма на правоаголник. КАРАКТЕРИСТИКИ-капакот не е шарки, може целосно да се отстрани од кутијата. Големината на печатената слика на капакот е 6,8 "х 4,2". ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-Практичен и пренослив. За активности на отворено, занаети, свеќи, сапун, кујна, накит. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран и печатен во САД. ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА-7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК. Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак. ИЗРАБОТЕНИ Од-Висококвалитетен, издржлив и цврст нерѓосувачки челик. Метална кутија и капак во форма на правоаголник. КАРАКТЕРИСТИКИ-капакот не е шарки, може целосно да се отстрани од кутијата. Големината на печатената слика на капакот е 6,8 "х 4,2". ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-Практичен и пренослив. За активности на отворено, занаети, свеќи, сапун, кујна, накит. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран и печатен во САД.

Поврзани производи..