• Свеж
Полнач за боксови Компатибилен СО JVC HA-S190BT - Меѓународен Pd Wallиден Полнач, 3 USB Меѓународен Адаптер за Полнење и Конвертор ЗА JVC HA - S190BT-Зимски Бел
zoom_in

Полнач за боксови Компатибилен СО JVC HA-S190BT - Меѓународен Pd Wallиден Полнач, 3 USB Меѓународен Адаптер за Полнење и Конвертор ЗА JVC HA

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

? [Сите ВО ЕДНО] Полнач За Боксови Компатибилен СО JVC HA-S190 BT Меѓународниот Пд Ѕид Полнач е комбинација НА СЕКОЈ полнење штекер што ќе?ќе треба целиот свет, завиткан во компактна коцка. Избегнувајте мака да најдете специфични адаптери за напојување на вашето следно меѓународно патување и спакувајте доверлив извор што ќе одговара речиси насекаде!. ? [УНИВЕРЗАЛЕН] совршен светски адаптер за патување; Меѓународниот Ѕиден Полнач PD може да се користи во 150+ земји, вклучувајќи ги сад, АУС, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА и приклучоците НА ЕУ. ? [НАПОЛНЕТЕ ги сите УРЕДИ] Наполнете ги ВАШИТЕ HA-S190 BT и 2 други уреди со вклучени 2 USB-a приклучоци и 1 USB-C за истовремено полнење!. ? [МОЌЕН] Дон?нека неговата мала големина ве измами! Меѓународниот Полнач За Ѕид PD може да произведе неверојатни 65w моќност за вашите уреди гладни за енергија кога користите USB-PD Порта. Наполнете ГО ВАШИОТ HA-S190 BT, или кој било друг паметен телефон, таблети, додатоци, дури и вашиот лаптоп!. ? [ПАМЕТНА БЕЗБЕДНОСТ] механизам за заклучување На Пинови за БЕЗБЕДЕН приклучок на фиксни позиции. Работи И КАКО УНИВЕРЗАЛЕН КОНВЕРТОР. Ако имате уред кој има ѕиден полнач, овој производ ќе го претвори во приклучок на друга земја. ? [Сите ВО ЕДНО] Полнач За Боксови Компатибилен СО JVC HA-S190 BT. Меѓународниот Пд Ѕид Полнач е комбинација НА СЕКОЈ полнење штекер што ќе?ќе треба целиот свет, завиткан во компактна коцка. Избегнувајте мака да најдете специфични адаптери за напојување на вашето следно меѓународно патување и спакувајте доверлив извор што ќе одговара речиси насекаде!. ? [УНИВЕРЗАЛЕН] совршен светски адаптер за патување; Меѓународниот Ѕиден Полнач PD може да се користи во 150+ земји, вклучувајќи ги сад, АУС, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА и приклучоците НА ЕУ. ? [НАПОЛНЕТЕ ги сите УРЕДИ] Наполнете ги ВАШИТЕ HA-S190 BT и 2 други уреди со вклучени 2 USB-a приклучоци и 1 USB-C за истовремено полнење!. ? [МОЌЕН] Дон?нека неговата мала големина ве измами! Меѓународниот Полнач За Ѕид PD може да произведе неверојатни 65w моќност за вашите уреди гладни за енергија кога користите USB-PD Порта. Наполнете ГО ВАШИОТ HA-S190 BT, или кој било друг паметен телефон, таблети, додатоци, дури и вашиот лаптоп!.

Поврзани производи..