• Свеж
Kormmco Божиќно дрво декор, топло какао декоративни книги оџак, XMAS Mini Faux Book Decor for tiered tray tray Cafe Cacoa Bar маса
zoom_in

Kormmco Божиќно дрво декор, топло какао декоративни книги оџак, XMAS Mini Faux Book Decor for tiered tray tray Cafe Cacoa Bar маса

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

【【Топло какао од дрво од дрво】 Оваа топла какао -тематска книга со дрвени книги се вклопува во секој Божиќен украс, и украсена со чаша за какао од кафе, апсолутно совршена за топло какао тематски сад за Божиќни нивоа! 【Користено во разни прилика】 Прикажете ги топлото какао мини книги на нивоата на лентата, кафето/какаото, полицата, таблетот, мантилот, каминот и раи Дан, ќе додаде симпатичен додаток на топлото какао -приказ. 【Големина на производот】 Магацинот на книгата мери 5.4in, 3 дрвени книги се врзани заедно со канап. Чашата за кафе од какао мери 3,9*3. 【Божиќен декор за дома】 Црвената и кафеавата шема на бои непречено се меша со сите стилови на Божиќ, додадете малку Божиќен дух во вашиот дом. 【Сигурен и издржлив】 Дрвениот магацин е изработен од висококвалитетни цврсти дрвени материјали со јасно печатење, тој е толку добро направен и апсолутно издржлив. 【【Топло какао од дрво од дрво】 Оваа топла какао -тематска книга со дрвени книги се вклопува во секој Божиќен украс, и украсена со чаша за какао од кафе, апсолутно совршена за топло какао тематски сад за Божиќни нивоа!. 【Користено во разни прилика】 Прикажете ги топлото какао мини книги на нивоата на лентата, кафето/какаото, полицата, таблетот, мантилот, каминот и раи Дан, ќе додаде симпатичен додаток на топлото какао -приказ.

Поврзани производи..