• Свеж
Убава Лаптоп Стојат Лаптоп Стојат Лаптоп Стојат Лаптоп Стојат Лаптопи 10 ПАРЧИЊА Завртка За M. 2 Ssd Метал Ssd Монтажа Одредување Завртка Компјутерски Додаток Ssd Завртк?
zoom_in

Убава Лаптоп Стојат Лаптоп Стојат Лаптоп Стојат Лаптоп Стојат Лаптопи 10 ПАРЧИЊА Завртка За M. 2 Ssd Метал Ssd Монтажа Одредување Завртка Компјутерски

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Оваа завртка е погодна за повеќето матични плочи за КОМПЈУТЕР и лаптоп Направено со материјал, цврсто и отпорно на ' рѓосување. Мала и компактна големина, мала тежина, можете да ја носите и користите каде и да одите. 2 завртки и хексадецимална глава завртка ќор-сокак за м. Многу погоден за компјутерски ентузијасти, м. 2 ссд фиксирање и одржување. Оваа завртка е погодна за повеќето матични плочи за КОМПЈУТЕР и лаптоп. Направено со материјал, цврсто и отпорно на ' рѓосување. Мала и компактна големина, мала тежина, можете да ја носите и користите каде и да одите. 2 завртки и хексадецимална глава завртка ќор-сокак за м. Многу погоден за компјутерски ентузијасти, м. 2 ссд фиксирање и одржување. Опис Оваа завртка за монтирање М. 2 ССД е изработена од врвен материјал, кој може да издржи долготрајна употреба. Карактеристики на метален материјал, кој има висока издржливост, не е лесно да се деформира. Фината изработка, обезбедува практичност. Карактеристики-Боја : Црно-Материјал : Метал-Големина : 0. 20во - оваа завртка е погодна за повеќето матични плочи за КОМПЈУТЕР и лаптоп. 2 завртки и хексадецимална глава завртка ќор - сокак За м.- Многу погоден за компјутерски ентузијасти, м. 2 ссд фиксирање и одржување.- Направено со материјал, цврсто и отпорно на ' рѓосување.

Поврзани производи..