• Свеж
Премиум Моно Слушалки Рамни Жични Еднокреветни Слушалки За Слушалки За iPhone 6 6S Плус, 5S 5C SE - Samsung Galaxy S8, S8+, S7, S6, Раб, Раб+, S5, S4, S3, Активни, Забелешка 5 4 3 2 - ЛГ Г3 Г4 Г6 В20
zoom_in

Премиум Моно Слушалки Рамни Жични Еднокреветни Слушалки За Слушалки За iPhone 6 6S Плус, 5S 5C SE - Samsung Galaxy S8, S8+, S7, S6,

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Фонус (Тм) Врвен квалитет на звукот и гласот Му овозможува на корисникот да зборува и да слуша музика без раце. Заплеткајте слободен рамен кабел десинг е многу погодно. Одличен Бас Одговор. Во линија микрофон ВО АПС домување. Усвои високо проводен позлатен приклучок од 3,5 мм. Работи на кој било уред што има порта од 3,5 мм. Доаѓа со дополнителни гелови за погодно вклопување. ОВА Е МОНО слушалка само со Една Слушалка. - Копче за вклучување/Исклучување за примање и завршување на повикот без користење на вашиот телефон. Фонус (Тм) Врвен квалитет на звукот и гласот. Му овозможува на корисникот да зборува и да слуша музика без раце. Заплеткајте слободен рамен кабел десинг е многу погодно. Одличен Бас Одговор. Во линија микрофон ВО АПС домување. Усвои високо проводен позлатен приклучок од 3,5 мм. Работи на кој било уред што има порта од 3,5 мм. Доаѓа со дополнителни гелови за погодно вклопување. ОВА Е МОНО слушалка само со Една Слушалка. - Копче за вклучување/Исклучување за примање и завршување на повикот без користење на вашиот телефон.

Поврзани производи..