• Свеж
Јамашита Когеи 04-0787-1102 Западен бел шеќер тенџере од типот на овален, за 7 лица, 11,8 ФЛ Оз
zoom_in

Јамашита Когеи 04-0787-1102 Западен бел шеќер тенџере од типот на овален, за 7 лица, 11,8 ФЛ Оз

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Големина : 4,3 x 3,1 x 3,7 инчи (11 x 8 Материјал : Никел сребро. Земја на производство : Јапонија. Големина : 4,3 x 3,1 x 3,7 инчи (11 x 8. Материјал : Никел сребро. Земја на производство : Јапонија. Професионални готвачи Донесете комерцијален прибор за вечера во вашиот дом. Одлично за забавни и специјални прилики, како и за секојдневните оброци.

Поврзани производи..