• Свеж
Абоофан Среќен Велигденски знак за знак на знак: Велигденска декорација хартија жица за пиење гарланд зајак зајаче банер за позадина на wallидот на камин
zoom_in

Абоофан Среќен Велигденски знак за знак на знак: Велигденска декорација хартија жица за пиење гарланд зајак зајаче банер за позадина на wallидот

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

2022 Велигденска забава што виси декор- Овој приврзок е полн со весела атмосфера, лесен за употреба, погоден за внатрешна или надворешна употреба Среќна декорација на Велигден- Овој прекрасен банер со тематски Велигден е подготвен да ја украси целата куќа, лесно да се создаде весела забавна атмосфера. Bunny Hanging Sign- Можете исто така да го поставите за одлична позадина на фотографии за забава, која ќе биде декоративна. Рустикален Велигденски транспарент- Висечкиот банер ќе биде одличен за вашата забава, одлично и за затворени и за надворешни настани. Пролетната забава ги фаворизира реквизитите за фотографии- фино изработка обезбедува јасен дизајн на печатење и деликатни детали дизајн, практично за употреба. Опис Сакате вашата Велигденска забава да биде позабавна? Дали сакате да создадете забавна атмосфера што е единствена за Велигденската забава? Ако е така, овој производ дефинитивно ќе ви помогне многу. Користете ја за украсување на вашата забава и да и дадете на вашата забава интересна и весела атмосфера за да ги импресионирате вашите гости! Карактеристики- боја : како што е прикажано- материјал : хартија- големина : околу 19. 02 INCH- фино изработка обезбедува јасен дизајн на печатење и нежни детали дизајн, практично за употреба. , одлично и за затворени и за надворешни настани.

Поврзани производи..