• Свеж
Кујнски Штитник Силиконска Славина Отпорна На Прскање Силиконска Подлога За Одвод, Силиконски Мијалник Душек За Сушење Подлога За Кујна Брзо Сушење
zoom_in

Кујнски Штитник Силиконска Славина Отпорна На Прскање Силиконска Подлога За Одвод, Силиконски Мијалник Душек За Сушење Подлога За Кујна Брзо Сушење

DEN 143.84

Стока
check Во продавницата

Премиум Материјал : нашите штитници за прскање на мијалникот се изработени од висококвалитетен силикон Мека и сигурна, нема да ја гребе вашата кожа или кујнски прибор кога се користи. Мека и издржлива, може повторно да се користи долго време. Многу лесно се чисти. Ги Одржува Работните Површини Суви : нашите штитници за прскање на мијалникот се специјално дизајнирани за славини со централна дупка со прилагодлив дијаметар за цевки за славини до 2,5 инчи. Штитникот за прскање со силиконска славина има подигната усна што ја испушта водата во мијалникот, одржувајќи ја масата чиста и сува. Уникатен Дизајн : штитникот за прскање на мијалникот доаѓа со дренажна карактеристика што собира вода и ја испушта во мијалникот. Го одржува задниот дел од славината сув и чист во секое време за да можете да потрошите помалку време за чистење. Лесно за чистење : Нашите силиконски абсорбентни влошки може да се исушат на воздух за помалку од еден час. Не треба често да го чистите, само исплакнете со сапун за садови еднаш на секои две недели. Широка Употреба : можете да го користите во вашата кујна, бања, Р., куќа на фарма или каде било. Одлично за одржување на работните површини суви, чисти и заштитени. Премиум Материјал : нашите штитници за прскање на мијалникот се изработени од висококвалитетен силикон. Мека и сигурна, нема да ја гребе вашата кожа или кујнски прибор кога се користи. Мека и издржлива, може повторно да се користи долго време. Многу лесно се чисти. Ги Одржува Работните Површини Суви : нашите штитници за прскање на мијалникот се специјално дизајнирани за славини со централна дупка со прилагодлив дијаметар за цевки за славини до 2,5 инчи. Штитникот за прскање со силиконска славина има подигната усна што ја испушта водата во мијалникот, одржувајќи ја масата чиста и сува. Уникатен Дизајн : штитникот за прскање на мијалникот доаѓа со дренажна карактеристика што собира вода и ја испушта во мијалникот. Го одржува задниот дел од славината сув и чист во секое време за да можете да потрошите помалку време за чистење.

Поврзани производи..