• Свеж
Cicibear 60 пакувања со пчели украси за гости, 20 приврзоци за саќе, 20 ознаки и 20 торби за подароци за мајка до пчела, бебе до пчела туш, деца роденден, среќен пчела ден, заба
zoom_in

Cicibear 60 пакувања со пчели украси за гости, 20 приврзоци за саќе, 20 ознаки и 20 торби за подароци за мајка до пчела, бебе до пчела туш, деца

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

ПВЦ, Крафт хартија, Гренадин 【Она што го добивате】 вклучува 60 пакувања : 20 x приврзоци за прицврстувачи на саќе; 20 x Ви благодариме на Kraft Tags; 20 x Бели гранати торби за подароци. 【Обожавач на пчели】 Нашите прекрасни приврзоци ќе понудат детско и симпатично чувство за вашите гости да висат на нивниот мобилен телефон, чантата, ранецот, клучевите за автомобили. Тоа е најдобриот подарок за споделување со вашите пријатели, ученик и членови на семејството, особено за оние loversубители на пчели. 【Исклучителна вредност】 Копчињата се изработени од квалитетна ПВЦ мека гума и легура на цинк што е нетоксична и пријателска за животната средина. Патем, предниот дел на секоја ознака на Крафт е отпечатен со „Благодарам што славевте со нас“, а грбот е празен за да ги запишете сите ваши благодарност, најдобри желби и броеви на табели за забавата. 【Широки апликации】 Одлични подароци за пчела тематски бебешки туш, роденден на момчиња, Божиќ, дипломирање, домаќинство, в Valentубени, годишнина, ангажман, училишни карневални награди на деца и сл. Ако имате проблем за приврзоците за клучевите, благодарам ознаки и торби за подароци, ветуваме дека ќе понудиме 100% услуга за задоволство на клиентите со непосредна гаранција за замена или враќање на поврат. ПВЦ, Крафт хартија, Гренадин. 【Она што го добивате】 вклучува 60 пакувања : 20 x приврзоци за прицврстувачи на саќе; 20 x Ви благодариме на Kraft Tags; 20 x Бели гранати торби за подароци. 【Обожавач на пчели】 Нашите прекрасни приврзоци ќе понудат детско и симпатично чувство за вашите гости да висат на нивниот мобилен телефон, чантата, ранецот, клучевите за автомобили. Тоа е најдобриот подарок за споделување со вашите пријатели, ученик и членови на семејството, особено за оние loversубители на пчели. 【Исклучителна вредност】 Копчињата се изработени од квалитетна ПВЦ мека гума и легура на цинк што е нетоксична и пријателска за животната средина. Патем, предниот дел на секоја ознака на Крафт е отпечатен со „Благодарам што славевте со нас“, а грбот е празен за да ги запишете сите ваши благодарност, најдобри желби и броеви на табели за забавата. 【Широки апликации】 Одлични подароци за пчела тематски бебешки туш, роденден на момчиња, Божиќ, дипломирање, домаќинство, в Valentубени, годишнина, ангажман, училишни карневални награди на деца и сл.

Поврзани производи..