• Свеж
Случај за серии Otterbox Defender за Samsung Galaxy S8 - Вклучен клип на футрола - Заштита за микробна одбрана - Пакување без малопродажба - Биг Сур
zoom_in

Случај за серии Otterbox Defender за Samsung Galaxy S8 - Вклучен клип на футрола - Заштита за микробна одбрана - Пакување без малопродажба -

DEN 1480.00

Стока
check Во продавницата

Компатибилност : Galaxy S8 (не е компатибилен со Galaxy S8 Plus) Премиум солиден дизајн : Чисти линии и солиден зафат Дали сте ги покриле за оптимална форма и функција, портите за покривање чуваат прашина и остатоци. Otter Armor : Микробната одбрана на Otterarmor го штити вашиот случај otterbox од многу вообичаени микроби *ОТТЕРАРМОРСКИ МИКРОБАЛНА одбрана го штити случајот од многу вообичаени микроби. Не ве штити, екранот, печатената графика или футрола. Функционалност без раце : Вклучениот клип за одвојување на ременот/футрола се дуплира како удар за гледање без раце. Гаранција : Вклучува гаранција за ограничен живот на Otterbox (видете веб -страница за детали) и е 100% автентична.

Поврзани производи..