• Свеж
ИЛИЈА Торба За Шминка Патување Голема Торбичка За Организатор На Козметичка Торба Со Мрежеста Торба Држач За Четки За Шминка Торби За Тоалети За Жени
zoom_in

ИЛИЈА Торба За Шминка Патување Голема Торбичка За Организатор На Козметичка Торба Со Мрежеста Торба Држач За Четки За Шминка Торби

DEN 153.44

Стока
check Во продавницата

ВРВЕН МАТЕРИЈАЛ : ИЛИЈА чантата за шминка е изработена од квалитетна водоотпорна Оксфордска ткаенина, постава-најлон и густ сунѓер Оваа козметичка кеса може да застане и ефикасно да ја заштити вашата козметика. Исто така, водоотпорната пвц површина е лесна за чистење, нема потреба да се грижите за преносот на бојата на преостанатите дамки од шминка. Совршени додатоци за патување за жени!. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ТОРБА ЗА ШМИНКА ЗА ПАТУВАЊЕ : торба за организатор на ШМИНКА ИЛИЈА не само што може да се користи како торбичка за шминка, туку и торба за тоалет и торба за складирање. Вие сте во можност да го ставите во вашиот дом за да помогнете да останете организирани предизвикуваат елегантен изглед и голем капацитет. Оваа футрола за шминка доаѓа со бесплатна торба за подарок-мрежа. ЕДНОСТАВНО и ПРАКТИЧНО : оваа торба за шминка има многу простор за складирање. Големина : 9,0 х 7,0 х 7,5 (инч) . Пренослив и лесен дизајн, што го прави погоден за куфери и лесен за носење. Направете ја вашата шминка насекаде. Мазните двонасочни патенти овозможуваат лесен пристап. Одлични додатоци за патување и одлични подароци за Жени. УНИКАТЕН И ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Главната преграда вклучува 3 мали џебови, можете да ги соберете вашиот кармин, огледало, алатки за шминка во него, што е добро за одделете ја и организирајте ја целата ваша козметика. Дополнително, четки за шминка слотови со јасен пвц капак и еластичен кабел, не се плаши од преостанатиот козметички на четката. Најдобри чанти за шминка за жени. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Ако не сте целосно задоволни со купувањето на патничката козметичка кеса од која било причина, едноставно кажете ни преку е-пошта и ние ќе ја замениме или ќе ви ги вратиме парите. Со нетрпение очекуваме да ви послужиме и да ви посакаме прекрасно шопинг искуство со ИЛИЈА. ВРВЕН МАТЕРИЈАЛ : ИЛИЈА чантата за шминка е изработена од квалитетна водоотпорна Оксфордска ткаенина, постава-најлон и густ сунѓер. Оваа козметичка кеса може да застане и ефикасно да ја заштити вашата козметика. Исто така, водоотпорната пвц површина е лесна за чистење, нема потреба да се грижите за преносот на бојата на преостанатите дамки од шминка. Совршени додатоци за патување за жени!. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ТОРБА ЗА ШМИНКА ЗА ПАТУВАЊЕ : торба за организатор на ШМИНКА ИЛИЈА не само што може да се користи како торбичка за шминка, туку и торба за тоалет и торба за складирање.

Поврзани производи..