• Свеж
УСБ Еднонасочна Струја Полнач Кабел Кабел Компатибилен Со Архос 97б Титаниум Таблета
zoom_in

УСБ Еднонасочна Струја Полнач Кабел Кабел Компатибилен Со Архос 97б Титаниум Таблета

DEN 367.84

Стока
check Во продавницата

НапојувањеСпецијалност, Услуга, Задоволство!. Сите производи се целосно тестирани оем еквивалентни заменски делови, во одлична работна состојба. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. 30 дена гаранција за враќање на парите. Ние исто така ја испраќаме вашата нарачка истиот или следниот ден (времето за обработка на нарачката варира)! Ве молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи-ние сме тука да ви помогнеме! (Телефонската услуга е достапна).Специјалност, Услуга, Задоволство!. Сите производи се целосно тестирани оем еквивалентни заменски делови, во одлична работна состојба. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. 30 дена гаранција за враќање на парите. Ние исто така ја испраќаме вашата нарачка истиот или следниот ден (времето за обработка на нарачката варира)! Ве молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи-ние сме тука да ви помогнеме! (Телефонската услуга е достапна). USB Dc Кабел За Полнење Кабел За Полнење Кабел За Archos 97b адаптери За Титаниум Таблетак произведени со најквалитетни материјали и вклучуваат заштитни карактеристики од неправилен напон, краток спој, внатрешно прегревање. 100% компатибилност со оригиналот. Ние се фокусираме на обезбедување квалитетни производи за напојување и одлична услуга за клиентите , 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите,ве Молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи - ние сме тука да помогнеме! (Телефонската услуга е достапна).

Поврзани производи..