• Свеж
Lqbywl свадбени фаворити, кутии за фаворизи, кутија, свадбени кутии за кутии за хартија за лекување кутија Loveубов шуплива кутија за подароци за невестинска забава за а
zoom_in

Lqbywl свадбени фаворити, кутии за фаворизи, кутија, свадбени кутии за кутии за хартија за лекување кутија Loveубов шуплива кутија за подароци

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Материјал : Кутиите за подароци се изработени од хартија за картички Подобрете го допирот на елеганцијата; голема мазност и добра формација. Големина (свиткана) : 5,5 x 5,5 x 5,5 см. Совршено за подароци, бонбони или други завиткувања на фаворити. Погоден за деца и возрасни роденденски партии, кутија за подароци за Божиќ или други украси за забави. Кутии за свадба : ласерско сечење за мазна површина, елегантен дизајн. Идеално за одржување на свадбени услуги за гостите. Повод : Идеално за свадба, роденден, Божиќ, крштевање, света причест, забава за кокошки, туш за бебиња, Велигден, Ноќта на вештерките, крштевање, дипломирање, проштална забава, итн. Ако имате какви било прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!. Материјал : Кутиите за подароци се изработени од хартија за картички. Подобрете го допирот на елеганцијата; голема мазност и добра формација. Големина (свиткана) : 5,5 x 5,5 x 5,5 см. Совршено за подароци, бонбони или други завиткувања на фаворити. Погоден за деца и возрасни роденденски партии, кутија за подароци за Божиќ или други украси за забави. Кутии за свадба : ласерско сечење за мазна површина, елегантен дизајн. Идеално за одржување на свадбени услуги за гостите. Повод : Идеално за свадба, роденден, Божиќ, крштевање, света причест, забава за кокошки, туш за бебиња, Велигден, Ноќта на вештерките, крштевање, дипломирање, проштална забава, итн. Ако имате какви било прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Material:
premium paper
Size:
Approx. 5.5 x 5.5 x 5.5 cm
Package Included:
50 x Paper Candy Boxes:
Warm Tips:
Self-DIY- supplied flat, can be assemble within seconds.:
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering.:
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Поврзани производи..