• Свеж
Слушалки за Bluetooth Bluetooth IPX4 iOS Siri Android Google Assistant компатибилен
zoom_in

Слушалки за Bluetooth Bluetooth IPX4 iOS Siri Android Google Assistant компатибилен

DEN 223.84

Стока
check Во продавницата

IPX4 Откажување на бучава. Случај за полнење 1200m Ah. Компатибилен асистент на Сири/Гугл. 3 часа време на повик. Откажување на бучава. Случај за полнење 1200m Ah. Компатибилен асистент на Сири/Гугл. 3 часа време на повик. Игра/пауза, Сири/Асистент на Гугл и повик од одговор. Случајот за полнење и ушите се лесни.

Поврзани производи..