• Свеж
Ала Осветлување 2 парчиња Супер Светла Килибар Жолта 168 2825 921 ЛЕД Светилки Внатрешна Карта Купола Надворешна Лиценца Ознака 3 Та Сопирачка Светилки Замена Компатиби
zoom_in

Ала Осветлување 2 парчиња Супер Светла Килибар Жолта 168 2825 921 ЛЕД Светилки Внатрешна Карта Купола Надворешна Лиценца Ознака 3 Та Сопирачка

DEN 859.20

Стока
check Во продавницата

2 парчиња Супер Светло Килибарно Жолто 168 2825 921 LED Светилки Внатрешна Карта Купола Надворешна Лиценца Ознака 3 Светла За Сопирачките Светилки Замена Компатибилен со 2015 2016 2017 Градот Експрес Вграден паметен контролер за струја на ИЦ за подобри перформанси на светлата, ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ И ЛЕД чипови СО големо осветлување. Основен Тип : Клинот Т10 одговара и на основата Т10/Т15. Директна замена за 158 161 168 168А 168НА 175 194 194НА 2821 2825 2827 147 152 159 555 558 585 906 912 921 1250 1251 2886 X 3652 658 PC168 PC175 PC194 PC195 W5 WL2825 L, W10 W, итн. Работен Напон : 12 V~18 V; Водоотпорен : IP67. Гаранција : Целосно 12 Месеци дефект на производителот и доживотна техничка поддршка. 2 парчиња Супер Светло Килибарно Жолто 168 2825 921 LED Светилки Внатрешна Карта Купола Надворешна Лиценца Ознака 3 Светла За Сопирачките Светилки Замена Компатибилен со 2015 2016 2017 Градот Експрес. Вграден паметен контролер за струја на ИЦ за подобри перформанси на светлата, ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ И ЛЕД чипови СО големо осветлување. Основен Тип : Клинот Т10 одговара и на основата Т10/Т15. Директна замена за 158 161 168 168А 168НА 175 194 194НА 2821 2825 2827 147 152 159 555 558 585 906 912 921 1250 1251 2886 X 3652 658 PC168 PC175 PC194 PC195 W5 WL2825 L, W10 W, итн. Работен Напон : 12 V~18 V; Водоотпорен : IP67. Гаранција : Целосно 12 Месеци дефект на производителот и доживотна техничка поддршка. Овој оглас содржи еден пар (2 парчиња) супер светли килибарни жолти led светилки за замена на 2015~2017 град Експрес лиценца плоча светлина, внатрешни мапа на светлината,купола светла, багажниот простор сијалица. Овој тип led светилки се опремени со висококвалитетни led чипови, вграден ic двигател за контрола на работната струја за да се направат led светилките многу подолг животен век.

Поврзани производи..