• Свеж
ПРИГАТ ХАНДИКЕРАЛНА ЦВЕТНА УРЛИ КАСЛА СО СТАНД ЗА ДОМА ДЕЦЕРАТИВНИ ДЕКЕРАТИВНИ ПРОДАВНИЦИ И КАНЕРСКИ ЦЕНТАРСКИ ТАБЕЛА Влез канцеларија Пооја Свадбена декорација
zoom_in

ПРИГАТ ХАНДИКЕРАЛНА ЦВЕТНА УРЛИ КАСЛА СО СТАНД ЗА ДОМА ДЕЦЕРАТИВНИ ДЕКЕРАТИВНИ ПРОДАВНИЦИ И КАНЕРСКИ ЦЕНТАРСКИ ТАБЕЛА Влез канцеларија

DEN 313.60

Стока
check Во продавницата

Уникатните артефакти се професионално рачно изработени во цврст метал со соодветна големина за да го фатат премиум аголот или полицата или која било таблета и ги евоцираат вибрациите на декор Ironелезен држач за цвеќе/држач за отпадоци со прекрасни дизајни со долготрајна употреба на бои, употреба дома, декоративна ставка, табела за студии, предметот за подароци, дизајн на природа. Одлично за декор за време на свадби, годишнини, прослави за затоплување во куќата, церемонии за доделување награди, урли за церемонијата Халди, свадбена декорација, урли сад за домашен украс, канцеларија, градина, влез, врата, соба од Поја, дневна соба, спална соба, декоративна чинија за лебдечки цвеќиња и свеќи. Можете да им подарите на ова прекрасно урло на вашите пријатели, семејство, роднини и соседи во религиозна пригода Нов дом, Подарок за враќање на Дивали. Урли традиционално се користеше како прибор за готвење во Јужна Азија, во моментов се користи како украсен сад за да лебди свежо цвеќе и свеќи, обично поставени на влезот или во куќата. Големина : - H x L x W 6 x 6,5 x 12,4 инчи, тежина : - 883 грам приближно. Уникатните артефакти се професионално рачно изработени во цврст метал со соодветна големина за да го фатат премиум аголот или полицата или која било таблета и ги евоцираат вибрациите на декор. Ironелезен држач за цвеќе/држач за отпадоци со прекрасни дизајни со долготрајна употреба на бои, употреба дома, декоративна ставка, табела за студии, предметот за подароци, дизајн на природа. Одлично за декор за време на свадби, годишнини, прослави за затоплување во куќата, церемонии за доделување награди, урли за церемонијата Халди, свадбена декорација, урли сад за домашен украс, канцеларија, градина, влез, врата, соба од Поја, дневна соба, спална соба, декоративна чинија за лебдечки цвеќиња и свеќи. Можете да им подарите на ова прекрасно урло на вашите пријатели, семејство, роднини и соседи во религиозна пригода Нов дом, Подарок за враќање на Дивали.

Поврзани производи..