• Свеж
Аксиген Мцт-060-Ц-С Максиклеарна Стандардна Микроцентрифуга Цевка, 0,6 мл, Јасна ПП, Стерилна
zoom_in

Аксиген Мцт-060-Ц-С Максиклеарна Стандардна Микроцентрифуга Цевка, 0,6 мл, Јасна ПП, Стерилна

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Maxy Clear стандард микротуб има одлична видливост Волумен : 0,6 мл. Се затвора со "прилепување" и останува затворен за време на центрифугирањето. Пред-стерилизирана; сертифицирана Рназа, дназа и без пироген. Maxy Clear стандард микротуб има одлична видливост. Волумен : 0,6 мл. Се затвора со "прилепување" и останува затворен за време на центрифугирањето. Пред-стерилизирана; сертифицирана Рназа, дназа и без пироген. Оваа Максимално Јасна стандардна микротуб има одлична видливост. Се затвора со "прилепување" и останува затворен за време на центрифугирањето. Се одликува со матирана површина на капачето за етикетирање и матирана плоча на страна за пишување. Има приклучок за пирсинг од 0,28 мм во центарот на капачето за да овозможи лесен пристап до примерокот со игла за шприц. Сертифицирана Рназа, дназа и без пироген. Пред-стерилизирани. Волумен : 0,6 мл. Корнинг Аксиген # : МЦТ-060-Ц-С.

Поврзани производи..