• Свеж
10 парчиња PIR оптички леќи од фреснел 8006 за сензор за сензори за пироелектричен инфрацрвен инфрацрвен инфрацрвен инфрацрвен
zoom_in

10 парчиња PIR оптички леќи од фреснел 8006 за сензор за сензори за пироелектричен инфрацрвен инфрацрвен инфрацрвен инфрацрвен

DEN 1185.60

Стока
check Во продавницата

Спецификации : (10 парчиња се вклучени во пакетот) Тип : 8006 Големина : Ø1014mm Материјал : HDPE Фокусна должина : 4мм Агол : 120 ° Растојание : 5мм за прилагодување : Ние сме Производител. Големина и типот може да се прилагоди со добро цена. Пронајдете нè : Shijiazhuang Tangsinuo Optoelectronic Technology Co.

Поврзани производи..