• Свеж
Скенер за паметни документи BEVVE A3 10MP HD Pixel Преносен книга Фото документира Скенер за камера Снимање w/LED светло OCR Word/PDF Креирање и правење е-книги
zoom_in

Скенер за паметни документи BEVVE A3 10MP HD Pixel Преносен книга Фото документира Скенер за камера Снимање w/LED светло OCR Word/PDF Креирање

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Скенирањето на високо ниво со скенирање на големина на Макс А3 е завршено во 1 секунда десет пати побрзо од традиционалните скенери напојувани од OCR технологијата, камерата со документи може да препознае над 100 различни јазици и да ги претвори скенираните страници во документи за уредување (компатибилни со Виндоус) Снимање на HD камера-Камерата за USB документ е опремена со леќи за HD камера, со 10-мега-пиксели. Сликите можат да се оптимизираат откако ќе бидат заробени со отстранување на сенките, додавање на водни жигови, автоматско сечење и ротирање врз основа на ориентација на текст. Премиум квалитет - Заградата е изградена со висококвалитетна алуминиумска легура, што ја прави оваа камера за документи за онлајн настава цврста и издржлива. Висината на поддршката може да се прилагоди од 12,6 "-16,54"/32-42 см, обезбедувајќи максимум. Големина на скенирање на A3 (продолжена) или големина на A4 (не-продолжено). Мултифункционален дизајн - Нашиот скенер за документи има брилијантни LED светла, со што скенирањето е поточно и прецизно. Скенерот поддржува повеќе функции, како што се автоматска корекција, сегментација на слики и спојување на обете страни на скенираните фотографии со документи. Широка употреба - Донесна технологија за скенирање не -контакт е усвоена за да се зголемат видовите документи или предмети што можат да се скенираат.

Поврзани производи..