• Свеж
KEUASDV Дијамантски комплети за сликање за возрасни кардинали и сончогледи DIY 5D комплетни комплети за сликање со дијаманти за возрасни за возрасни деца почетник , диј
zoom_in

KEUASDV Дијамантски комплети за сликање за возрасни кардинали и сончогледи DIY 5D комплетни комплети за сликање со дијаманти за возрасни

DEN 95.84

Стока
check Во продавницата

【Значаен подарок】 Има декоративно, забавно, колекционерско и добро образовно значење, не само за само-учество, туку и како подарок за другите 【HD еко-пријателски платно】 HD платно во боја на животната средина со високо јасно печатење е нетоксично, без мирис, лесен за читање и нема да ги замори очите кога сликате слика, родителите можат да бидат сигурни дека децата можат да уживаат во забавата на сликарството со дијаманти . 【Единствена декорација】 Комплети со целосна вежба за дијаманти за возрасни, совршени за украсување на вашата спална соба, трпезарија, бања, просторија, кујна, студија, дом, канцеларија, хотел, ресторан и бар, одличен ефект на декорација. 【Пакетот вклучува】 1 платно без рамка, 1 дијамантски лепливи пенкала, 1 лепило, 1 пластична послужавник и 10 вреќи со резистенција (додадовме дополнителни 30% од дијамантите за да спречиме појава на недоволни дијаманти. Ако сликите со дијаманти што сте ги добиле, изгубиле дијаманти, недостаток на дијаманти или какво било незадоволство, ве молиме слободно контактирајте не. Можеме да ви го испратиме. Ние сме подготвени да обезбедиме 100% задоволителна услуга по продажбата за вас. 【Значаен подарок 】it has decorative, entertaining, collectible and good educational significance, not only for self-entertainment, but also as a gift to others. 【HD Eco-Friendly Canvas】The HD environmental colored canvas with high clearly printing is non-toxic, odorless ,easy to read,and will not tired your eyes when painting picture,parents can rest assured that children can enjoy the fun of diamond painting. 【Unique Decoration】Full drill diamond art kits for adults,Perfect to decorate your bedroom, dining room, Бања, бања, кујна, студија, дом, канцеларија, хотел, ресторан и бар, одличен ефект на декорација. 【Пакетот вклучува】 1 платно без рамка, 1 дијамантски лепливи пенкала, 1 лепило, 1 пластична послужавник и 10 вреќи со резистенција (додадовме дополнителни 30% од дијамантите за да спречиме појава на недоволни дијаманти. Ако сликите со дијаманти што ги добивте, изгубија дијаманти, недостаток на дијаманти или какво било незадоволство, ве молиме слободно контактирајте не.

Поврзани производи..