• Свеж
Слатки чај декларации Познатите последни зборови на Реднек го држат моето пиво - 8 3/4 x 3 - налепница за намалување на декорацијата/браник за винил за прозорци, камион?
zoom_in

Слатки чај декларации Познатите последни зборови на Реднек го држат моето пиво - 8 3/4 x 3 - налепница за намалување на декорацијата/браник за

DEN 79.68

Стока
check Во продавницата

Гордо направена во САД Направено да трае 7 години од надворешната страна на вашето возило, но може да се примени на која било мазна рамна површина. Лесен за нанесување и лесен за отстранување. Трансфер -лентата што ја користиме е јасна за полесна примена. Вклучени упатства за апликација. Гордо направена во САД. Направено да трае 7 години од надворешната страна на вашето возило, но може да се примени на која било мазна рамна површина. Лесен за нанесување и лесен за отстранување. Трансфер -лентата што ја користиме е јасна за полесна примена. Вклучени упатства за апликација. Декларацијата лесно се нанесува и се отстранува на секоја чиста, мазна, рамна површина. Направено од 7 години врвен квалитет на винил материјал, водоотпорен, самолепливо. Decal има јасна лента за апликација над врвот за лесна примена. Откако ќе се примени декорацијата, се отстранува чиста лента за апликација. Единствената работа што треба да се примени е она што се појавува во бело.

Поврзани производи..