• Свеж
Заздравување на електрична преносна рака потопла 1 сет шише со топла вода со меко покритие класично зимски рачни нозе потопла торба за потопли менструални грчеви н
zoom_in

Заздравување на електрична преносна рака потопла 1 сет шише со топла вода со меко покритие класично зимски рачни нозе потопла торба за потопли

DEN 1120.00

Стока
check Во продавницата

Мала по големина и светлина во тежина, не зафаќа многу простор и е лесен за носење Совршено за да се загрее во зима, да се олесни болката, термичката обработка и многу повеќе. Направено од одлични материјали, издржливи, не лесни за деформирање и. Може да ги задржи вашите раце или делови од телото топли долго време. Иако е едноставен во дизајнот, многу практично кога се користи. Мала по големина и светлина во тежина, не зафаќа многу простор и е лесен за носење. Совршено за да се загрее во зима, да се олесни болката, термичката обработка и многу повеќе. Направено од одлични материјали, издржливи, не лесни за деформирање и. Може да ги задржи вашите раце или делови од телото топли долго време. Иако е едноставен во дизајнот, многу практично кога се користи. Опис се чувствувате ладно во рацете или нозете во зима? Тогаш оваа торба со топла вода може да ви помогне добро да го решите овој проблем. Изберете материјали со висок квалитет, безбедни и нежни, удобни и издржливи, е ваш. Уникатниот дизајн го прави да изгледа не убаво и интересно, но и убава и практична торба за топла вода. Карактеристики- Материјал : ПВЦ и акрилон- изработени од одлични материјали, издржливи, не лесни за деформирање и.- Совршено за загревање во зима, олеснување на болката, третман на топлина и повеќе.

Поврзани производи..