• Свеж
Стоматолошки подарок Стоматолошки асистент кригла за стоматолошки асистенти Стоматолошки хигиеничар Студентски стоматолошки хигиена чаши стоматолог асистент з
zoom_in

Стоматолошки подарок Стоматолошки асистент кригла за стоматолошки асистенти Стоматолошки хигиеничар Студентски стоматолошки хигиена

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Супериорен квалитет : Оваа смешна чаша за кафе е изградена од каменувана керамика, машина за миење садови и микробранови безбедни за ваша погодност, а оваа смешна кригла од кафе може да трае долго време без да избледи или гребе по отпуштање на температура до 1350 степени Смешна шема : Висококвалитетна графичка создава радосна и опуштена атмосфера додека ужива во вашето кафе, коко, млеко или чај, совршен начин да уживате во кафето, чајот, кокото, топлите пијалоци или ладните пијалоци. Ергономски дизајн : шемата се печати од двете страни на оваа кафе кригла, со удобност - рачка за зафат Ц, супер погодна за луѓе со лево - рачни или десничари, капацитет : 11oz или 15oz е доволно соодветно за вашата дневна употреба, мазен раб ве прави ве лесно голтка од. Супер практичен : Смешен подарок за роденден за вашата мајка, тато, баби и дедовци, пријатели, роднини, соученици, најдобра, брат, сестра или секој што сака да пие кафе, чај и топли или ладни пијалоци. Оваа кригла кафе е новитет присутна за Божиќ, годишнина, свадба, пензионирање, ангажман, дипломирање, домаќинство или други фестивали. 100% гарантирани пари за враќање на парите : На секој клиент им нуди на секој клиент најдобри производи и услуги се нашата мисија. Ако имате проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, тогаш ние ќе ви дадеме задоволно решение. Супериорен квалитет : Оваа смешна чаша за кафе е изградена од каменувана керамика, машина за миење садови и микробранови безбедни за ваша погодност, а оваа смешна кригла од кафе може да трае долго време без да избледи или гребе по отпуштање на температура до 1350 степени. Смешна шема : Висококвалитетна графичка создава радосна и опуштена атмосфера додека ужива во вашето кафе, коко, млеко или чај, совршен начин да уживате во кафето, чајот, кокото, топлите пијалоци или ладните пијалоци.

Поврзани производи..