• Свеж
Mssoomm 4pcs Mgn15-C Тип Линеарен Лизгач Превоз Блок За Минијатурни Линеарни Лизгачки Водич Железнички MGN15 MR15, Затегнати Со Поголеми Лизгачки Лежишта Топки
zoom_in

Mssoomm 4pcs Mgn15-C Тип Линеарен Лизгач Превоз Блок За Минијатурни Линеарни Лизгачки Водич Железнички MGN15 MR15, Затегнати Со

DEN 1248.00

Стока
check Во продавницата

Блок : 4 парчиња mgn15 C тип превоз За Мини Линеарни Железнички Водич MGN15 Изработени Од Челик За Лежиште, движете се непречено без отклонување. Висока прецизност, мало абење и низок шум, подолг век на траење. ГАРАНЦИЈА : Во Рок од 3 месеци добивање на мини линеарен железнички лежиште превоз блок, ако има било каков проблем, освен за штета предизвикана од вештачки или неправилно работење, со премисата за избор на соодветен модел на производ и обезбедување на работната средина вентилирано и уредно, ние ќе испратиме нов блок бесплатно или ќе дадеме вкупно враќање на средствата. Она што треба да направите е да ни испратите порака . Блоковите за превоз на лизгачи вклучуваат серија H (подолго), C (квадрат), M (квадрат со прирабница), S (квадрат со 2 дупки) и LM (подолго со прирабница). Ние можеме да ги вежбаме дупките за монтирање на блокот како ваша потреба. Сите потреби, ве молиме Да Ни Дадете Порака. Спецификации : Бренд : Mssoomm Model : MGN15-CThis ставка вклучува : 4pcs Mgn15-C Тип Линеарен Лизгач Превоз Blocklead Време : ако оваа ставка не Е FBA, времето на водење е 7-10 Работни Дена, освен За кинескиот национален празник и Пролетен Фестивал, Ве Молиме Запомнете : можеме да ја понудиме линеарната железничка линија поддржана од MGN во која било должина, ве молиме контактирајте не.

Поврзани производи..