• Свеж
Cabilock 6pcs пекари кутии хартија кутии за колачиња за еднократна употреба картонски садови за торта за пакување подароци за торта со јасни прозорци за мали колачи мафи
zoom_in

Cabilock 6pcs пекари кутии хартија кутии за колачиња за еднократна употреба картонски садови за торта за пакување подароци за торта со јасни прозорци

DEN 258.88

Стока
check Во продавницата

Во кутиите се карактеризираат исклучителни изгледи, нема потреба да се завиткаат или украсуваат Направено со премиум материјал за трајна и практична употреба. Може да биде совршена кутија за складирање за вашите елегантни украси. Со елегантен изглед и внимателен дизајн, оваа кутија е совршена за роденден, Божиќ, Ден на свадбата, Денот на вinesубените, Денот на мајките и др. Внатрешноста на кутијата за подароци може да биде слободно украсена со некои украсни предмети, како што се жицата за ламби, шарен сунѓер, итн . Во кутиите се карактеризираат исклучителни изгледи, нема потреба да се завиткаат или украсуваат. Направено со премиум материјал за трајна и практична употреба. Може да биде совршена кутија за складирање за вашите елегантни украси. Со елегантен изглед и внимателен дизајн, оваа кутија е совршена за роденден, Божиќ, Ден на свадбата, Денот на вinesубените, Денот на мајките и др. Внатрешноста на кутијата за подароци може да биде слободно украсена со некои украсни предмети, како што се жицата за ламби, шарен сунѓер, итн . Опис Нашата кутија за подароци е дизајнирана со траен материјал за хартија. Во кутијата има транспарентен капак и нема потреба да се грижите за оштетениот подарок за вашите пријатели. Можете да го однесете на вашата забава за да го задржите омилениот подарок на едно место.

Поврзани производи..