• Свеж
Griffin Technology iPad 9,7 солиден случај, Survivor All-Terrain со Stand, 4 слоја на заштита, 8-те капки, црни/чисти
zoom_in

Griffin Technology iPad 9,7 солиден случај, Survivor All-Terrain со Stand, 4 слоја на заштита, 8-те капки, црни/чисти

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Дизајнирано и тестирано за да се заштити од оштетување од 8-метри (2,4 метри) паѓа на бетон Запечатен против нечистотија, песок, дожд и кал. Опфатени контроли, пристаништа за молња и слушалки. Пристап до скенер за отпечатоци. Бравите за клип-работна површина се отворени за прегледување или пишување. i Pad 9,7 (2017) Солиден случај, Преживеан целосен терен со штанд, 4 слоја на заштита, 8-ти капки, црни/јасни.

Поврзани производи..