• Свеж
Замена на акустична цевка за калем за Motorola Kenwood Tway Radio Walkie Talkie Earpiece со радио уши
zoom_in

Замена на акустична цевка за калем за Motorola Kenwood Tway Radio Walkie Talkie Earpiece со радио уши

DEN 111.84

Стока
check Во продавницата

Чиста акустична цевка со брзо исклучување, лесен за замена; Направено од медицински силичен гел, безбеден, лесен, удобен и лесен за инсталирање ;. Одговара на повеќето бренд на Walkie Talkie Transparents Acoustic Tube Harpiece, ве молиме проверете го конекторот;. Заштеда на вашите пари, цевка за замена на калем, наместо да купувате ново слушалка;. Што ќе добиете : 2 пакувања чиста замена тајна акустична намоќна аудио цевка. Чиста акустична цевка со брзо исклучување, лесен за замена;. Направено од медицински силичен гел, безбеден, лесен, удобен и лесен за инсталирање ;. Одговара на повеќето бренд на Walkie Talkie Transparents Acoustic Tube Harpiece, ве молиме проверете го конекторот;. Заштеда на вашите пари, цевка за замена на калем, наместо да купувате ново слушалка;. Што ќе добиете : 2 пакувања чиста замена тајна акустична намоќна аудио цевка. Замена на dleecnfun, чиста акустична цевка за двонасочна радио слушалка и слушалки, хируршка оценка УВ отпорна чиста цевка, цевка за замена на калем. Dlecnfun специјализирана за додатоци за токи во Walkie. Ние се фокусираме на додатоци за Walkie Talkie и се стремиме да обезбедиме добра услуга и производи за секој клиент. Упатната во форма на брадавици Совршено одговара на ушниот канал, ефикасно го намалува влијанието на бучавата во животната средина, за да можете да слушнете подобро.

Поврзани производи..