• Свеж
Мултифункционална кутија за складирање на кутии за чување кутија за чување кутија за кутии за кутии за кутии за кутии за книги
zoom_in

Мултифункционална кутија за складирање на кутии за чување кутија за чување кутија за кутии за кутии за кутии за кутии за книги

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Стр Мултифункционална кутија за складирање : Големиот отвор на врвот овозможува простор за пристап до книги, тоа е погодно и уредно. Кутија за складирање на книги : ✅ Вертикалниот дизајн може да заштеди повеќе простор и да олесни разновидност на сортирање и складирање на датотеки. Организатори на хартија : ✅ Нагорниот дизајн на отворање на наклон остава средно празно за лесен пристап до книги и датотеки. Кутии за книги : Вертикалниот дизајн може да заштеди повеќе простор и да олесни разновидност на сортирање и складирање на датотеки. Организатор на документи : Сопствениците на датотеки можат да се преместат со прстот преку прстенот за влечење на организаторот, лесно е да се преместите. Мултифункционална кутија за складирање : Големиот отвор на врвот овозможува простор за пристап до книги, тоа е погодно и уредно. Кутија за складирање на книги : ✅ Вертикалниот дизајн може да заштеди повеќе простор и да олесни разновидност на сортирање и складирање на датотеки. Организатори на хартија : ✅ Нагорниот дизајн на отворање на наклон остава средно празно за лесен пристап до книги и датотеки. Кутии за книги : Вертикалниот дизајн може да заштеди повеќе простор и да олесни разновидност на сортирање и складирање на датотеки. Организатор на документи : Сопствениците на датотеки можат да се преместат со прстот преку прстенот за влечење на организаторот, лесно е да се преместите. Пакетот вклучува 3 X Карактеристики на држачи за датотеки со списанија -Која : разновидни кутии за книги во боја за училници -Големина : 30.04x3 Списание за списание. -Материјал : Складирање на списанија ПП -Вертикалниот дизајн може да заштеди повеќе простор и да олесни разновидна организатор за сортирање на датотеки и складирање на хартија.

Поврзани производи..