• Свеж
X-Dree AC 250V 3A AMPS 4 пинови вклучени / исклучени 2 позиција 2P1T SPDT прекинувач за преполнување (AC 220V за ОАЕ 3А Ампере 4 пин Вклучено / Исклучено 2 Позизионе 2П1Т SPDT Interruttore A LEVETTA
zoom_in

X-Dree AC 250V 3A AMPS 4 пинови вклучени / исклучени 2 позиција 2P1T SPDT прекинувач за преполнување (AC 220V за ОАЕ 3А Ампере

DEN 1120.00

Стока
check Во продавницата

Име на производот : прекинувач за менување; тип : spdt (заклучување); позиција : 2 позиции (вклучено/исклучување) Дијаметар за монтирање на дупката : 12мм / 0,47 "; Оценет напон Главна големина на телото : 29 x 18 x 16mm / 1,1" x 0,7 "x 0,6" (L*W*H). Севкупна висина : 45мм / 1,8 "; Материјал : Метал Материјал : Метало Е Ресина. Тежина : 24g; Содржина на пакет : 1 X прекинувач за прекинување (пезо : 24 g; Contenuto della confezione : 1 x Interruttore A Levetta. Име на производи : Име на производ : Име на производ : Име на производ : Име на производот. Тип : SPDT (LATCHING); Позиција : 2 позиции (вклучено / исклучено). Дијаметар за монтирање на дупката : 12мм / 0,47 "; Оценет напон Главна големина на телото : 29 x 18 x 16mm / 1,1" x 0,7 "x 0,6" (L*W *Ч). Севкупна висина : 45мм / 1,8 "; Материјал : Метал Материјал : Метало Е Ресина. Тежина : 24g; Содржина на пакет : 1 X прекинувач за прекинување (пезос : 24 g; Contenuto della confezione : 1 x interruttore a Levetta. AC 250 V AC 250 V AC 250 V 3А засилувачи 4 пинови вклучени/исклучени 2 Позиција 2 P1 T SPDT прекинувач за прекинување две хексадецимални ореви и мијалник за заклучување.Депирање во Spanishac 220 V за ОАЕ 3А Ампере 4 пин вклучено / исклучено 2 Posizione 2p1t Spdt Interruttore A Levettanome Prodotto : Intrurttore A Levetta; Типо : СПДТ (заклучување); Позизион : 2 Позизиони (вклучено / исклучено) Дијаметро дел ди Монтагио : 12 мм / 0,47 ''; Tensione E Corrente Nominale : CA 220 V за ОАЕ, 3 атеминали : 4 игла; Dimensioni Giniveri : 29 x 18 x 16mm / 1.

Поврзани производи..