• Свеж
Орев 5 машка и женска костум закачаат дополнителни широки минималистички закачалки за домашна употреба за домашна употреба
zoom_in

Орев 5 машка и женска костум закачаат дополнителни широки минималистички закачалки за домашна употреба за домашна употреба

DEN 1308.80

Стока
check Во продавницата

Не-лизгачка закачалка со облога што не се лизга PP спречува облеката да се лизне од закачалката за гардероба, можете да ја користите оваа закачалка како што сакате Ние ви нудиме трајни и цврсти закачалки што се изградени за да траат. По ригорозно тестирање, нашите закачалници со повеќе намени се цврсти и издржливи. Погоден е за алишта за перење, балкон, бања, итн. Закачалката може да се свитка и широко да се користи за палта, костуми, џемпери, јакни, здолништа, итн. Тешки, изработени од пластичен материјал, добра цврстина, не е лесно да се скрши, подебела и поцврст. Не-лизгачка закачалка со облога што не се лизга PP спречува облеката да се лизне од закачалката за гардероба, можете да ја користите оваа закачалка како што сакате. Ние ви нудиме трајни и цврсти закачалки што се изградени за да траат. По ригорозно тестирање, нашите закачалници со повеќе намени се цврсти и издржливи. Погоден е за алишта за перење, балкон, бања, итн. Закачалката може да се свитка и широко да се користи за палта, костуми, џемпери, јакни, здолништа, итн. Тешки, изработени од пластичен материјал, добра цврстина, не е лесно да се скрши, подебела и поцврст. Не-лизгачка закачалка со облога што не се лизга PP спречува облеката да се лизне од закачалката за гардероба, можете да ја користите оваа закачалка како што сакате.

Поврзани производи..