• Свеж
Protec HR230 Тешки подготвени серии - 22 ”цимбална торба
zoom_in

Protec HR230 Тешки подготвени серии - 22 ”цимбална торба

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Удобни рачки за носење со прилагодлива лента за рамо Солиден најлон надворешен со армиран долен дел. Голем џеб со патент од предната страна. Не-абразивна обвивка за внатрешни работи. Мекото внатрешно подлога. Удобни рачки за носење со прилагодлива лента за рамо. Солиден најлон надворешен со армиран долен дел. Голем џеб со патент од предната страна. Не-абразивна обвивка за внатрешни работи. Мекото внатрешно подлога. Тешката подготвена цимбална торба на Protec се вклопува 22 "цимбали и има тежок најлон надворешен, голем џеб за додатоци за надворешни работи, засилено дно и прилагодлива лента за рамо.

Поврзани производи..