• Свеж
Yblucklly автоматски сензор без водопад водопад мијалник за бања тапа DC напојуван сензор раце бесплатно бања чешма од чешма злато суета славини со плоча за капаци со ко
zoom_in

Yblucklly автоматски сензор без водопад водопад мијалник за бања тапа DC напојуван сензор раце бесплатно бања чешма од чешма

DEN 1215.84

Стока
check Во продавницата

Направено од легура и месинг на цинк, тапа е издржлива и не е лесна за 'рѓа Тешкиот цврст материјал и завршувањето даваат прекрасен и богат класичен модерен стил со исклучителна изработка. Бесплатната тапа снабдува вода веднаш штом рацете се во опсег на сензори и застанува кога ќе ги оддалечите рацете, намалувајќи ја целокупната употреба на вода без да жртвувате притисок на вода. Можете да ја прилагодите температурата на водата со температурниот миксер според вашиот избор. Вклучен е топло и ладно црево, температурен миксер. Без допир, спречете вкрстена инфекција по миењето на рацете. Нема потреба да ја допирате рачката за да ја исклучите откако ќе ги измиете рацете. Погодно и чисто. Водата ќе запре кога рацете ќе го остават опсегот на сензорот, нема грижи да ја исклучите чешмата кога ќе ја засадите раката, избегнувајќи да оставите пена на рачката. Дури и ако не сте водоводџија или рачна, инсталацијата е ветер за какво било ниво на вештина со нашата инструкција. Потребен е топол/ладен миксер за да се купи за да се инсталира на контролната кутија за да се добие вистинската температура за миење раце. Тип : Автоматска тапа за мијалник за бања со сензори. Инсталација : Поддршка на палубата под контра слив, 1 или 3-дупка 4 "Инсталација. Поп-доп за одвод Вклучува : Бр.

Поврзани производи..