• Свеж
ASDFGH преклопни лапчиња за скут Мала маса во кревет, монитор за дисипација на топлина, подигач на прилагодување на мониторот, за компјутерски IMAC печатач лаптоп-c
zoom_in

ASDFGH преклопни лапчиња за скут Мала маса во кревет, монитор за дисипација на топлина, подигач на прилагодување на мониторот, за компјутерски

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Ефективно следете го кревачот : Подигнете го мониторот до нивото на очите за удобно, ергономско искуство за гледање Да се ​​ослободите од затегнување на главоболки или вирус на око и вратот од гледање на екранот на вашиот компјутер, додека ја подобрувате вентилацијата на компјутерот. Тоа е исто така погодно за ставање ТВ, печатач , Мобилен телефон, лаптоп, итн. Лаптоп табела за прилагодување на аголот : Површински навалувања до 0 °, 15 °, 25 ° или 30 °; блокаторите што можат да се повлечат не ги спречуваат уредите; И мекиот одмор на зглобот помага да се спречи напорот. Безбеден дизајн : Полирани непречено, заоблени агли, завртки за бројачи, ја заштитуваат вашата безбедност кога користите, го крева вашиот монитор на удобна висина на гледање, додека го намалува вирусот на вратот и очите. Лесно за чување на блокатори што можат да се повлечат, ги спречуваат уредите; И мекиот одмор на зглобот помага да се спречи напорот. Безбеден дизајн : Полирани непречено, заоблени агли, завртки за бројачи, ја заштитуваат вашата безбедност кога користите, го крева вашиот монитор на удобна висина на гледање, додека го намалува вирусот на вратот и очите. Лесно за чување и носење : Нозете што се повлекуваат уредно преклопени под масата за кревети. Повеќекратни намени : Седнете да застанете на лаптоп биро двојки како преклоплива маса за деца или пикнување, како и кревет или софа за читање. Овој штанд за монитор е одличен за вашиот монитор, лаптоп, ТВ, печатач, факс машина, звучник, кујнски уреди и конзоли за игри! Опсегот на примена на широко употреба : Овој голем штанд е идеален за монитори, лаптопи и телевизори, подигање на вашиот екран за подобра видливост и подобрена удобност.

Поврзани производи..