• Свеж
0980 x .095 x 7/8 x 3-1/2 OAL HSS 4 директен флејта RHC Chucking Reamer
zoom_in

0980 x .095 x 7/8 x 3-1/2 OAL HSS 4 директен флејта RHC Chucking Reamer

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Ова е фабрика свежа 096 Shank x 7/8 должина на исечен x 3-1/2 "над целата должина десна рака исечена 4 директно флајт-метеж (LV533. Ова е фабрика свеж .096 Shank x 7/8 должина на исечен x 3-1/2 "над целата должина десна рака исечена 4 директно раменица за чистење на флејта (LV533.

Поврзани производи..