• Свеж
Исценета 3 парчиња 14 решетки со двоен ред лек за садови за садови за контејнери неделно апчиња за таблети потсетник за рибино масло додатоци за складирање на џеб 7 д?
zoom_in

Исценета 3 парчиња 14 решетки со двоен ред лек за садови за садови за контејнери неделно апчиња за таблети потсетник за рибино масло додатоци

DEN 336.96

Стока
check Во продавницата

Пластика Организатор на неделни пилули : Има голем капацитет да ги складира вашите различни апчиња. Mini Pill Box : Направено од материјали, силни и издржливи за употреба. Контејнер за пилули за патувања : Организатор на пилули АМ 7 ден го одржува вашиот лек организиран, луѓе кои секој ден земаат лекови и се заборавени. Контејнер за пилули : Може вашата пилула од влага и, секогаш можете да земате свежи апчиња и да се збогувате со влажни апчиња. Запечатена кутија за пилули : Може да биде за складирање и користење на дневни лекови дома. Организатор на неделни пилули : Има голем капацитет да ги складира вашите различни апчиња. Mini Pill Box : Направено од материјали, силни и издржливи за употреба. Контејнер за пилули за патувања : Организатор на пилули АМ 7 ден го одржува вашиот лек организиран, луѓе кои секој ден земаат лекови и се заборавени. Контејнер за пилули : Може вашата пилула од влага и, секогаш можете да земате свежи апчиња и да се збогувате со влажни апчиња. Запечатена кутија за пилули : Може да биде за складирање и користење на дневни лекови дома. Список на пакети 3 x Карактеристики на случајот - Направено од премиум пластика за трајно и временско користење на куќиштето за складирање. - Големина : околу 22.71in Организатор Планер. - Може да задржи лекови за итни случаи и итни случаи патуваат 7 дневни кутии.

Поврзани производи..