• Свеж
Замена на адаптер за наизменична струја за дигитално пијано на Yamaha Arius YDP-135, YDP-135R, 5 стапки, со LED индикатор
zoom_in

Замена на адаптер за наизменична струја за дигитално пијано на Yamaha Arius YDP-135, YDP-135R, 5 стапки, со LED индикатор

DEN 318.40

Стока
check Во продавницата

Компатибилен со : Јамаха Ариус YDP-135, дигитално пијано YDP-135 R Влез : 100 V - 240 V ширум светот. Сосема нов, високо квалитетен полнач за напојување на wallидови за напојување со струја, не оригинален, но 100% компатибилен. Интелигентното коло за префрлување ќе препознае целосна батерија и автоматски се префрла на приклучокот за зачувување на режимот никогаш не ја загрева или прегази батеријата, заштита од краток спој. Ве молиме, не мешајте не со низок квалитет / ниска струја на пазарот. Адаптер за напојување со струја за квалитет на премиум.

Поврзани производи..