• Свеж
Производство на Дикси Дијамант BS41/210 Core Bit Bit Supreme одделение за Wet Coring Wuted Boncret, 4,5-инчен X 1,25-инчен
zoom_in

Производство на Дикси Дијамант BS41/210 Core Bit Bit Supreme одделение за Wet Coring Wuted Boncret, 4,5-инчен X 1,25-инчен

DEN 5769.76

Стока
check Во продавницата

0,250-инчен длабочина на дијамант Се користи за дупчење дупки во бетон и асфалт. Направено во САД. 0,250-инчен длабочина на дијамант. Се користи за дупчење дупки во бетон и асфалт. Направено во САД. Премиум серија за долг живот. 250-инчен длабочина на дијамант. Се користи за дупчење дупки во бетон и асфалт. Направено во САД.

Поврзани производи..