• Свеж
M36-4.00 обичен финиш А4 хексадецимален орев од не'рѓосувачки челик
zoom_in

M36-4.00 обичен финиш А4 хексадецимален орев од не'рѓосувачки челик

DEN 498.88

Стока
check Во продавницата

Цена за : Секој стил на орев : Ширина на орев од орев низ стано : DIN 934 DIA/thread Големина : M36-4.00 Тип на нишка за прицврстување : Метричка земја на потекло (предмет на промена) : Повеќе. Цена за : Секој стил на орев : Ширина на орев од орев низ стано : DIN 934 DIA./thread Големина : M36-4.00 Тип на нишка за прицврстување : Метричка земја на потекло (предмет на промена) : Повеќе. 'Хексадецимална орев, хексадецимален орев во стилот на ореви, систем на мерка метрика, не'рѓосувачки челик, материјал од одделение A4, Завршување на прицврстувачот, насока на прицврстувачот на низата десна рака, диа. , Висина на орев 29,00мм, стандарди на ореви DIN 934 '.

Поврзани производи..